largeTere kallid lugejad,

loodan, et kõigil läheb suurepäraselt ja elu on lill 😀

Viimasel ajal olen teinud väga palju erinevaid tasuta sessioone ja aeg ajalt tuleb ikka selline sessioon, mil Jumal isiklikult ilmutab end mulle ja näitab, et on tulnud seda konkreetset inimest tervendama.

Jumalaga kohtumine on kirjeldamatult võimas.

Mul tekib alati tunne, et ma olen justkui väike laps ja suu lahti eemalt kuidas 1000 õhupalliõhku lendavad või kuidas uusaastaõhtul taevas täitub uskumatute rakettidega 🙂

Lihtsalt suu vajub lahti ja jääd vaatama ja kuulama- sama on Jumalaga kohtumisel.

Jumal aitab väiksemalt või suuremal määral igat abiotsijat, kuid mõndadel on niipalju tervendamist ja usku ellu vaja, et ta otsustab nendega isiklikult ja intensiivselt tegeleda.

Eriti õnnelik on ta, kui saab minu läbi neile inimestele konkreetsed sõnumid saata, et inimese usku Jumalasse taastada/tugevdada ja inimest seeläbi tervendada.

Viimati tegin tasuta sessiooni noormehele, kes oli igatpidi katki ja ennast kaotanud. Ta elus polnud mingit usu- ei kellegisse, ka Jumalasse mitte.

See mees läks mu nägemuses kirikusse ja lihtsalt oli, ta ei teadnud isegi, mida ta seal tegi- Jumal juhatas ta sinna.

Poiss ise ei näinud kedagi, kuid mina nägin kuidas Jumal istus selle poisi kõrval ja ütles talle, et kõik saab korda.

Jumal palus tal väga tõsiselt igapäevaselt oma südant kuulata ja mitte kunagi unustada, et Jumal ta kõrval on. Eriti siis, kui noormees kirikusse läheb.

Taoline teadmine ja usust kinnihaaramine on inimesele võimsalt tervendav. Enam ei peagi eluraskustega üksinda võistlema- Jumal aitab:)

Niimoodi- vaikselt, kui tõhusalt tervendab Jumal inimesi.

Aitäh kallis Jumal, et aitad mul inimestele viia imelisi sõnumeid ja aitad neil terveneda:)

——————————————————————————————

Ära kunagi kaota usku- sa ei ole üksinda- Jumal vaatab su üle ja soovib sulle head:) Kasuta seda teadmist, et elust maksimumi võtta.

Kerli