krissu 2 030

Viimasel paaril päeval on mitu mu sõbrannat lapse sünnitanud ja pean tõdema, et see on toonud minus taaskord esile tunded, mida ma tundsin, kui mu enda poeg sündis.

Lapse saamist ei ole võimalik tegelikult sõnadega kirjeldada- suur hunnik pisarad tuleb lihtsalt silma ja süda täitub lõpmatu hulga armastuse ja õnnega.

Ma olen Jumalale väga tänulik oma poja eest ja tahan kiita kõiki emasid, kes seda artiklit praegu loevad, eriti kui teil on rohkem kui 1 laps.

Lapse kasvatamine on raske töö, ka ühe lapse kasvatamine. Hea on kui on kõrval toetav ja mõistev mees, kuid sageli puudub ka see ja ema peab üksinda hakkama saama kahele inimesele mõeldud tööga.

Ma ei tea, kas ma ise veel lapsi saan…tegelilikult, ma tean, et saan, kuid praegu pole aeg selleks veel õige ning sellepärast ei tundugi see plaan nii hingelähedane olevat hetkel, kuid teiste nunnusid titasid on ikkagi südantsoojendav vaadata.

Edu kõikidele emmedele ja issidele- hoidke üksteist ja ärge kunagi unustage suhtes AUSTUST.

Ja veel- kodu on koht, kus öeldakse vaid häid sõnu, kui keegi seda ei suuda, peaks ta välja jalutama minema, niiakaua kuni hea tuju enda seest taas üles leiab:)

Ilusat algavat jõuluootuse nädalat!

Kerli