slide3Tere kallid lugejad,

täna räägin meeste ja naiste vahelistest erinevustest ja sellest, miks on nende omavahelised suhted sageli nii keerulised.

Kui koos hakkavad elama mees ja naine, siis alguses tundub muidugi kõik väga kena, kuid mõne aja pärast selgub meestele, et naised tahavad palju rääkida, nad on sageli emotsionaalsed ja ei hinda nende sõpradega pidusemist nii kõrgelt nagu nemad seda teevad.

Naised jälle mõistavad, et suhte alguses aset leinud imeline muinasjutt oli vaid lühiajaline ning suhte edenedes unustab mees regulaarsed meelitused, kingitused ja romantika. Samuti ei taha mehed sageli enam niipalju rääkida, kui suhte alguses ja nokitsevad pigem enda asjadega.

Need olid muidugi väga üldistavad näited, kui paljude suhete kohta on need tõesed.

Ühtäkki saab mees aru, et naine ei olegi nagu mees ja ühtäkki saab naine aru, et mees polegi nagu naine ja sel hetkel on nad mõlemad natuke pettunud.

Nad taipavad, et nad on tegelikult päris erinevad ja nad ongi- igatpidi! Suhte alguses ei märganud seda kumbki.

Naise ja mehe biokeemia ja mõtlemine on täiesti erinevad ja sellepärast ongi ilma seda fakti teadmata naise ja mehe vahelised suhted nii keerulised.

Mees lihtsalt ei tea, et naine pole nagu mees ja naine lihtsalt ei tea veel, et mees ei mõtlegi nagu naine.

Selleks, et naine ja mees saaksid koos õnnelikult elada, peavad nad kõigepealt tegema endale selgeks meeste ja naiste erinevused- igas mõttes.

Siis otsustama, kas nad on valmis nende erinevustega leppima ja terve elu neid erinevusi pigem hindama kui maha tegema.

Ja lõpuks lihtsalt leppima faktima, et elavad koos vastassugupoolest inimesega ja õnnelikuks kooseluks on vaja seda inimest ka kohelda ta soole vastavalt- naist kiites, toetades ja kuulates ja meest tunnustades, toetades ja õrnalt armastades.

Raamat “Tõelise mehe tee” räägib sellest teemast väga põhjalikult:) Soovitan:)

🙂

Kerli