Minust

5Tere,

Minu nimi on Kerli Aaspalu. Ma olen kvalifitseeritud psühholoog, kellel on ka tugevad intuitiivsed võimed. Sellepärast nimetangi enda nõustamisteenust psühholoogiliseks intuitiivseks nõustamiseks, kuna nõustamisel kasutan oma mõlemaid tugevaid külgi- tugevat tausta inimpsühholoogia teadmiste valdkonnas ning annet suhelda teispoolsusega. Need kaks ühendades, suudan inimest kõige võimasaalt abistada. Nad täiendavad teineteist.

Väljendi *intuitiivsed võimed* all pean silmas selgeltnägemist, selgelttundmist, selgeltkuulmist ja empaatiat.

Selgeltnägemine tähendab sõnumite saamist teispoolsusest läbi piltide, kujundite, jooksva filmi inimese kolmandas silmas.

Selgelttundmine tähendab võimet tunda täpselt seda, mida keegi teine tunneb olevikus, minevikus ja tulevikus mingis ajahetkes.

Selgeltkuulmine tähendab võimet kuula teispoolsusest tulevaid sõnumeid kas sõnadena või lausetena oma peas.

Empaatia on tugev võime osata panna end teise inimese olukorda ja mõista teda süviti.

Kokku võib neid võimeid nimetada tugevaks intuitsiooniks ja selle abil suudan vastu võtta tervendavaid ja abistavaid sõnumeid teispoolsusest.

Sõnumid tulevad inimese vaimsetelt juhidelt, inglitelt ja Jumalalt.

 Nemad teavad inimese elus kõike, isegi seda, mida inimene ise ei tea. Kui inimene on puu mäe nõlval, siis inglid ja vaimsed juhid on justkui kotkad taevas. See tähendab, et neil on palju laiaulatuslikum vaade inimese elus toimuvale, kui tal endal. Just sellepärast ongi nende nõuanded nii hinnalised.

Ma olen spetsialiseerunud inimsuhete tervendamisele.  Kuna ma olen väga tugev empaat ja tunnetan tugevalt kõigi teiste tundeid, siis suudan ma inimesi palju valgustada nende suhete lahti seletamisel ja mõistmisel. Ma lihtsalt tunnen seda, mida nemad tunnevad ja lisaks abistavad mind veel ka inglid, kes annavad mulle edasi infot, mis on inimesele kõige vajalikum antud olukorras.

Keskendun paarisuhte tervendamisele, lapse/vanema suhte tervendamisele, emotsionaalse vägivalla ohvrite tervendamisele ja inimese hinge üleüldisele tervendamisele. Igas neis valdkonnas on mul ka suur kogus isiklikke kogemusi, mis annab mulle neist teemadest rääkides palju sügavust ja mõistmist juurde.

Minu vastuvõtule saab tulla Rakverre ning samuti pakun oma teenuseid skype ja e-maili teel- olenevalt teenusest.

Kui tundsid, et räägin Sinuga, siis ootan meie kohtumist!

Kerli