Teenused

PSÜHHOLOOGILINE INTUITIIVNE NÕUSTAMINE- psühholoogiline nõustamine koos sõnumitega teispoolsusest

1.PAARISUHTE TERVENDAMINE

Kui tunned, et sinu teadmised on paarisuhte parandamise osas ammendunud, kuid sooviksid siiski, et suhe toimiks, siis võib kasu olla paarisuhte tervendamise teraapiast. Koos vaatame üle mõlema partneri rahuldamata alused, paarisuhte alustalad ning samuti küsime selles osas nõu teispoolsusest.  

1 tund 35 eurot. Seansside arv individuaalne, aga keskmisel 5-10 seanssi aja jooksul.

2.LAPSEVANEMA SUHTE TERVENDAMINE LAPSEGA

Suhe lapsega on alati eriline ja ükski laps ei ole sündinud maailma halvana. Lapse käitumine on tugevalt mõjutatud vanema käitumisest ja sageli on lapse põhivajadused vanema poolt rahuldamata. Mis need vajadused täpselt on ja kuidas aidata oma lapsel olla nii-öelda “hea laps”, seda uurime teraapias koos teispoolsuse abiga.

1 tund 35 eurot. Seansside arv individuaalne.

3.EMOTSIONAALSE VÄGIVALLA OHVRI TERVENDAMINE

Maailmas on arvatust palju enam inimesi, kes on emotsionaalselt vägivaldsed. Sageli vägivallatseja ei saa arugi, et ta on vägivaldne ja ohver ei saa aru, et see on vägivald, kuid mõlemad saavad aru, et suhe ei toimi ja vägivallatseja arvates just sellepärast, et ohvril on palju vigasid. Enamasti saab vägivallatseja jaoks kõik alguse lapsepõlve traumast, mille tagajärjel kujunesid lapsel välja erinevad isiksushäired (nartsissist või psühhopaat) või nendele viitavad kalduvused erineval määral, madal emotsionaalne intelligentsus ja palju probleeme lähisuhetes. Need inimesed on ise katki ja kahjuks rebivad katki ka kõik, kes nendega lähedases suhtes on- just elukaaslase ja lapsed. Võõraste ees kannavad nad teistsugust maski ja on ideaalsed ja šarmikad. Ohvrit saab sageli tervendada, kuid vägivallatsejatele on tavaline teiste süüdistamine ja oma halva käitumise eest mitte vastutuse võtmine ja sellepärast ei arva ta, et vajab abi. Kui oled ohver, siis saan aidata su enesehinnangu taastada ja katkise hinge tervendada, muidugi koos inglite abiga. Ära kannata enam päevagi suhtes, kus sa pole hinnatud, tunnustatud, austatud ja armastatud!

1 tund 35 eurot. Seansside arv individuaalne.

4. ISEENDA HINGE INTENSIIVNE TERVENDAMINE

Mis on su hinge eesmärk selles elus? Milline on su vaimsete juhtide tiim teispoolsuses ja mida nad sulle su praeguse elu kohta öelda soovivad? Mida ütlevad su tšakrad sinu  erinevate eluvaldkondade seisu kohta? Saa teada, kes sa hinge tasemel oled ja kuhu liikuma pead, et õnnelik olla. See seanss avab su silmad ja aitab tugevalt tervendada su hinge.

2 tundi, hind 70 eurot.

5. LAPSEPÕLVE HAAVADE TERVENDAMINE

Me kõik kogeme lapsepõlves nii head, kui ka halba, kuid paljud kogevad niipalju halba, et sellest on nende hinges sügavad traumad, mis takistavad neil täiskasvanutena täisväärtuslikult elada ja häid suhteid omada. Kui su ema või isa või hooldaja tekitas sinus pidevalt tunde, et sa pole piisavalt hea, et sa ei ole armastatud ja hinnatud sellisena nagu sa oled ja et sa ei ole eriline, siis läks midagi valesti ja kannatajaks olid sina. Tervenda koos inglite abiga oma lapsepõlve haavad, leia rahu enda sees ja ole õnnelikum täiskasvanu nii enda pärast, kui ka oma lähedaste pärast.

2 tundi 70 eurot

6. VASTUSETA KÜSIMUSED

On sul muid küsimusi, millele sa ei suuda ise vastuseid leida? Küsi minu ja inglite abi (2 suurt küsimust seansis).

1 tund 35 eurot.


Kõik minu vastuvõtud toimuvad Rakveres või e-maili/ Skype teel.

E-seansi eest tasumine toimub alati enne seanssi, Rakveres kohtudes peale seanssi.

ENNSE SEANSSI VAJAN JÄRGNEVAT INFOT SINU VÕI SINU LÄHEDASE KOHTA:
 

  • Täisnime (abiellumise või nime muutmise korral ka eelmist nime/perekonnanime).
  • Sünnipäeva ja sünnikohta.
  • Kui on, siis ka pilti.