Tagasiside klientidelt

ALAR, Kohtumine vaimsete juhtidega

“Ma tunnen, et need nõuanded, mida mu vaimsed juhtid palusid sul mulle edastada, käivad täpselt minu elu kohta.  Sa aitasid mul mõnda teemat paremini mõista ja ka tulevikus oma sisetunnet rohkem usaldada. Suur aitäh sulle!”

NAINE K, Taevased sõnumid

Ma olen südamest tänulik eeskätt oma sõbrannale, kes mulle sellisest imelisest inimesest rääkis nagu Kerli. Ka tema sai abi oma probleemidele ja sama ka siin.

Kui ma lugesin oma Vaimsete juhtide sõnumit, siis suutsin ma esiteks ainult nutta ja seda selle pärast, et mind valdas selline äratundmine. Need olid ju minu mõtted, millalgi mu peast läbi käinud, kuid oma madalast enesehinnangust tingituna, ei olnud ma julenud neid endale tunnistada. Ma ei usaldanud end. Tundsin suurt kergenust, et nüüd on see kõik siis välja öeldud ja suurt tänutunnet.

Kuna ma olin tupikus olnud juba pikka aega ja kogenud nii mõndagi, sealjuures kaotanud ka oma tervise, siis tundsin ma tänu ka kõige selle pärast, sest nüüd ma tean, mis on oluline ja mida pean tegema. Lisaks konkreetsetele soovitustele, mida pean oma mõtlemises ja ka elustiilis muutma, et parandada oma tervist ja olla õnnelikum, sain ma konkreetse vastuse ühele elumuutvale küsimusele, mis on mind aastaid vaevanud.

Olen tänulik ja tunnen, et olen uue tee alguses ja kõik on veel habras ja ei ole nii, et plaks ja kõik on korras, aga peamine et mul on tahet ja motivatsiooni, näen jälle valgust kauguses enda ees. Igal juhul ei istu ma enam pimedas kaevus kinni ja alustan oma uue elu ülesehitamist.

Aitäh sulle Kerli ja tean, et kõik see hea mida teed jõuab kord sinuni tagasi!!!

 MARIE, Taevased sõnumid

Aitäh sulle, imeline Kerli!

Lugesin su saadetud sõnumeid taevast täie tähelepanuga ja olen nii tänulik, et selle kõik mulle vahendasid!
 
Ja ma olen tänulik et ma leidsin sinu blogi, ma ausõna isegi ei suuda meenutada mismoodi ja kuskohast. Aga no küllap siis suunati;)
 
Jah, mul oli vaja seda kõike kuulda, see oli väga hea meeldetuletus, et mul siiski on toetajad seal kusagil ja kõik ongi just praegu just nii nagu peab. Et nii see ongi.
  
Sa teed imelist asja!
Aitäh Aitäh Aitäh